Festival Růžový máj už popáté

Přijďte ochutnat na Náplavku růžová vína, zakousnout mnoho dobrot, udělat si radost maličkostí ruční výroby, poslechnout si příjemnou muziku a hlavně si přijďte zatancovat!

Již popáté se milovníci růžových vín a klaretů sejdou na degustačním festivalu „Růžový máj“, pořádaném spolkem Archetyp v sobotu 14. května od 10:00 do 21:00 na náplavce Rašínova nábřeží mezi železničním mostem a vyšehradskou skálou v Praze 2.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na vína 29 českých a moravských vinařů, ale též na s vínem se snoubící gastronomii. Nebudou chybět grilované ryby a mořské plody, bagety plněné masem a bylinkami, vegetariánské a veganské speciality, smažené bramborové spirálky, plísňové a zrající sýry, sušené šunky a mnoho dalšího.

Součástí festivalu bude i nabídka rukodělných výrobků od tvůrců z Fler.cz, kteří s sebou přivezou český šperk, textil, keramiku a jiné drobnosti, které ocení nejen dámy, ale i pánové, děti či domácí mazlíčci.

K tomu všemu zahrají Cimbálová muzika Vonička, skupina Neřež a těšit se můžete také na jazz a swing v podání hudebních formací Aqua JazzHOT Sisters a Pohřební kapela.

Festival bude navazovat na farmářský trh „Náplavka“, který zde bude probíhat od 8 do 14:00, a jako vždy se bude na festivalu degustovat výhradně z festivalových sklenic české výroby.

Členům klubu přátel farmářských tržišť Jiřák a Náplavka nabízíme slevu 10% na degustační set. Napište na viktorie@farmarsketrziste.cz své jméno a že se chystáte jít na Růžový máj a chcete slevu na degustační set. V den festivalu (14. května) pak můžete na informačním stánku festivalu (tam, kde se prodávají festivalové sety) nahlásit své jméno a my vám poskytneme slevu 10%.

Více na www.ruzovymaj.cz a www.farmarsketrziste.cz

Připojte se k události na Facebooku.

Růžový máj

Článek z kategorie: , | 5. 5. 2016 | Eva Rýznerová