Přidejte se

Organizujeme širokou škálu společenských událostí, na kterých je možné se setkat s výrobci, ochutnávat a obdivovat výsledky jejich práce. Tyto společenské akce jsou také příležitostmi dozvědět se více o hnutí Slow Food a o jeho různých celosvětových aktivitách.

Např. při akcích v Itálii: Salone del Gusto (Turín), Slow Fish (Janov), Westward Slow (Denver), Aux Origines du Gout (Montpellier), German Cheese Market (Nieheim) a další. Terra Madre – celosvětové setkání na témata ekologie, drobných pěstitelů, malovýrobců potravin, rybářů, chovatelů apod. Na podzim každým druhým rokem probíhá celosvětové setkání Terra Madre v Turíně.

Být členem hnutí Slow Food znamená navracet jídlu jeho důstojnost a podporovat poznávání různých chutí. Slow Food usiluje o souhru etických zásad a požitku z jídla. Členové s platnou legitimací se stávají členy celosvětové rodiny Slow. Mají slevy na akce, restaurace doporučené naším conviviem, mohou se zúčastňovat diskusí a seminářů v ČR a zahraničí.

Jak se stát členem?

Abyste se mohli stát členy, vyplňte prosím následující přihlášku. Po odeslání přihlášky Vás budeme kontaktovat s informacemi ohledně zaplacení ročního členského poplatku   na účet 2700713975/2010. Do zprávy příjemci uveďte Vaše jméno a příjmení. Členská karta Vám pak příjde přímo z Itálie na adresu, kterou jste udali v přihlášce.

Jak se stát podporovatelem?

Členové – podporovatelé Slow Food Prague platí roční příspěvek min. 2000 Kč a jedná se o výrobce či firmy, odpovídající svým programem filozofii Slow Food, které mají zájem podporovat a účastnit se naší činnosti v České republice.

Formulář přihlášky

Typ členství
Souhlasím se zpracováním osobních údajů organizací Slow Food Prague.
* pole je povinné