Toulky českou minulostí U společného stolu
Co jedli naši předkové za císaře pána?
A co se pilo?
Jaké bylo menu o Vánocích?
Jakou mělo jídlo cenu?
Už tenkrát ídlo podporu zastuovali zastupitelé pražských čtvrtí!
A co takhle pekáčová bába? Dnes jí říkáme Fast Food…nevěříte?
Ty lahůdky v jejich hrncích?
Masné krámy ano či ne?
