A přece jsme sázeli!
Ráno 16. května to na farmářském trhu na Roztylském náměstí v Praze 4 nevypadalo příliš nadějně – lilo jako z konve a měli jsme obavy, zda děti vůbec dorazí na plánované sázení sazeniček.

Po 10. hodině ale déšť ustal a trh se postupně zaplnil rodiči s dětmi. Mohli jsme rozdávat květináčky a pomáhat malým pěstitelům zasadit jejich vlastní rostlinku.
Nakonec si všechny sazeničky našly své majitele – a někteří rodiče možná doma objevili začínajícího zahradníka.
Program proběhl za finanční podpory Prahy 4.






