Den zdraví v Písnici

Tak takovéto sobotní odpoledne jsme 8/10 prožili na Dni zdraví v Písnici. I v tom mokru a dešti bylo dost lidí a tak se naše saláty zvesela ochutnávaly a děti radostně ne/poznávaly zeleninu a její lupení.

No, je stále co dohánět a taky je hned poznat, kde doma  děti nejen sedí u stolu, ale běhají i kolem plotny..
V ostatních stáncích byly další zajímavosti, dětičky vyhrávaly ceny a celkově se odpoledne moc podařilo!
Déšť nás nerozpustil a… Zdraví nás skutečně stále baví